WE WILL HELP YOU TO MAKE THINGS COOL

APIE MUS

MES ESAME PIRMAUJANTI ŠALDYMO, KONDICIONAVIMO SISTEMŲ IR JŲ PRIEDŲ TIEKĖJA BALTIJOS ŠALYSE. 

Šiuolaikiški bei efektyvūs šaldymo ir kondicionavimo sprendimai

Šiuolaikinė verslo aplinka kinta itin greitai, o įmonėms, veikiančioms šaldymo ir kondicionavimo industrijoje, didelę įtaką daro klimato kaita ir bandymai ją suvaldyti. Štai kodėl šiandien labiau nei bet kada anksčiau būtina pasirinkti efektyvius ir patikimus šaldymo bei kondicionavimo sprendimus.

Mes, turėdami daugiametę patirtį šaldymo sistemų komponentų, šaltnešių, šilumos siurblių ir kitų industrijos produktų rinkoje, siūlome savo klientams modernius ir inovatyvius sprendimus. Mūsų produktų asortimentas yra pritaikytas tiek mažiems, tiek dideliems verslams, o mūsų patyrusi komanda padės Jums rasti optimalų sprendimą pagal Jūsų poreikius bet kokiam projektui.

PLAČIAU

PRODUKTAI

PRODUKTŲ ANALIZĖ

Siūlome išskirtinius technologinius sprendimus, kurie prisidės prie Jūsų įmonės sėkmės: leis sutaupyti ir padės dirbti efektyviau.

Nuosavoje labaratorijoje vykdome šaldymo agentų (freonų) cheminę analizę. Dujiniu chromotgrafu nustatome klientų pateiktų šaldymo agentų cheminę sudėtį ir drėgmės kiekį pagal Carl Fisher metodą.  Cheminė analizė yra greitas būdas užfiksuoti potencialias grėsmes dar prieš joms sutrikdant sistemos darbą. Tai prailgina sistemos veikimo laikotarpį bei apsaugo nuo išlaidų, atsiradus rimties gedimams.

PLAČIAU

PARTNERIAI 

 

 

KITI ATSTOVAUJAMI GAMINTOJAI: